طراحی آزمایشگاه سیار

تماس با کارشناسان بخش مشاوره: 40881249 - 021

آزمایشگاه سیار (mobile laboratory)

 

 به هر نوع از آزمایشگاه های قابل حمل اطلاق می گردد که برای استفاده های عموما بحرانی (جنگ،سیل، زلزله، آتش سوزی، فرسایش، بیماری و …)اورژانسی و یا تحقیقاتی و توسعه ای بر روی خودرو ها، ریموک ها(کشنده)، کانتینر ها و یا به صورت هلی بورد(قابل انتقال بوسیله بالگرد) ساخته و تجهیز می گردند. لازم به ذکر است آزمایشگاه های سیار میتواند دائمی بوده و در دراز مدت به خدمت رسانی مشغول باشند که به لحاظ صرفه اقتصادی و نیز راحتی کاربر شرایط مناسبی را ایجاد می کند. ضرورت و مفید بودن این تجهیزات فراتر از شرایط بحرانی است و در شرایط عادی نیز برای امور اورژانسی، تحقیقاتی و توسعه ای کاربرد دارند که این خود لزوم پیش بینی تجهیزات و ارائه قوانین لازم بر تهیه و تولید آن را برای کشور های پیشرفته و در حال توسعه عیان می نماید.

آزمایشگاه های سیار هلی بورد ، سیستم های سیاری هستند که برای انتقال سریع در شرایط بحرانیِ خاص با بالگرد، آماده و تجهیز شده اند. محل انتقال این نوع آزمایشگاه ها می تواند دورافتاده, صعب العبور یا عادی و به صورت پشتیبانی باشد. مفید بودن این نوع از ساختار ها در تنوع نحوه انتقال آنها، سهولت دسترسی، پاسخگویی سریع در شرایط حساس و قابلیت های ویژه ای است که برخوردارند. مخصوصا که حوادثی همچون سیل ، زلزله، آتش سوزی ، بیماری، شرایط بحرانی مناطق صعب العبور و مانورهای نظامی دور از ذهن مدیریت بحران نیست و طریقه های مختلف و چند منظوره امداد رسانی و پشتیبانی از نیاز های پیش روست و در اقبال عمومی قرار دارند. بدیهی است برای قابلیت های ویژه قوانین ویژه ای هم برای ساخت و تولید مد نظر قرار میگیرد.

مشاوران کار آزموده مجموعه استاندارد آزما آمادگی کامل خود را برای ارائه خدمات مشاوره و ساخت آزمایشگاه سیاربه شما عزیزان اعلام می دارند.

جهت سفارش  ساخت مجموعه های سیار می توانید به آدرس اینترنتی www.car1group.ir مراجعه نمایید.

در بخش های زیر مشخصات آزمایشگاه سیار و قوانین عمومی برای این آزمایشگاه ها ذکر شده است.

مشخصات آزمایشگاه سیار
قوانین آزمایشگاه سیار
فهرست