ماژیک آزمایشگاهی

تماس با کارشناسان فروش: 40881249 - 021

ماژیک آزمایشگاهی وسیله ای است که در آزمایشگاه ها با استفاده از آن می توان اطلاعات لازم در مورد هر نمونه یا وسیله را روی سطوح گوناگون یادداشت نمود.این ماژیک با ماژیک های متعارف متفاوت می باشد چرا که هم می توان با استفاده از آن ها روی سطوح گوناگون نوشت که ماژیک های متعارف فاقد چنین قابلیتی می باشند و هم اینکه ماندگاری آن ها بر روی سطوح مختلف بسیار طولانی تر از ماژیک های معمولی می باشد.

 

کاربرد:

ماژیک های آزمایشگاهی وسایلی چند منظوره هستند که با استفاده از آن ها می توان تقریبا روی همه سطوح کاغذی،شیشه ای،پلاستیکی و فلزی نوشت.با این ماژیک می توان برای مثال اسلایدهای میکروسکوپی،قفسه های طبقه بندی،بطری ها و سی دی ها را برچسب زد. این ماژیک علاوه بر آزمایشگاه های متعارف در آزمایشگاه های بافت شناسی،پاتولوژی و یاخته شناسی به دلیل حساسیت و در نتیجه جلوگیری از هر گونه اشتباه بیش از همه استفاده می گردد.

 

ویژگی ها:

قابلیت پاک نشدن برای مدت زمان طولانی،مقاومت بالا در برابر تغییرات محیطی،امکان نوشتن بر روی سطوح کاملا صاف و شفاف همچون اسلایدها،ظروف واکنش،بشرها و بطری های آزمایشگاهی،همین طور امکان برچسب زدن بر روی لوله ای مختلف،قابلیت تمیز کاری و خشک کردن بدون از دست رفتن اطلاعات ،مقاومت در برابر خوردگی،آب،حرارت ،جوهرها،الکل ها و سایر مواد دیگر،امکان استفاده از آنها بر روی فلزات و سطوح صیقل خورده ،همگی از ضروریات یک ماژیک آزمایشگاهی میماژیک آزمایشگاهی باشند. این ماژیک ها معمولا با نوک 1 میلی متر گرد و ظریف،به صورت پکیج ها و بسته هایی شامل چند ماژیک و در مجموعه هایی چند رنگ ارائه می شوند که تعداد آن ها بسته به نوع شرکت تولید کننده و نیازهای آزمایشگاهی است.

 

یک خریدار خوب یک خریدار مطلع است.پس قبل از اینکه به نیازها و سرمایه هایتان فکر کنید با افرادی تماس بگیرید که اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند.مشاوران مجرب ما در مجموعه استاندارد آزما با یک دهه فعالیت در زمینه واردات و فروش تجهیزات آزمایشگاهی قادر به ارائه اطلاعات لازم به شما عزیزان می باشند تا انتخاب نهایی شما تعادلی میان هزینه ها،نیازها و کاربردها باشد.

 

 

 

 

 

 

 

ماژیک آزمایشگاهی

فهرست